in , , ,

İng Bank Turuncu Hesap Özellikleri

ING Biriktiren Turuncu Hesap’la “Ne kolay biriktin sen!”‘

ING Biriktiren Turuncu Hesap‘la şimdi biriktirmek daha da kolay!
Hemen ING Biriktiren Turuncu Hesap‘ını açtır, talimatını ver, ister vadesiz hesabından ister ING kredi kartından düzenli biriktirmeye başla!

Özellikleri nelerdir?
⦁ Vadesiz hesabından veya ING kredi kartından belirlediğin tutarın aylık olarak Turuncu Hesapta birikmesi için düzenli birikim talimatı verebilirsin.
⦁ Vadesiz hesabından birikim yaparsan; belirlenen gün sonunda tutar, ING Biriktiren Turuncu Hesap‘ına geçer ve ertesi gün faiz kazanmaya başlar.
ING kredi kartından verdiğin talimatlarda belirlenen tutar ekstre kesim tarihinde kart ekstrene yansır ve ödeme yaptıktan sonra faiz almaya başlar. Kredi kartı borcunun tamamının veya asgari ödeme tutarı ve birikim tutarı toplamının ödenmemesi durumunda ise birikim tutarı karta iade edilir ve bu tutara herhangi bir kredi kartı faizi işletilmez.
⦁ Düzenli birikim talimatının gerçekleşmemesi (ödenmemesi vb.) durumunda, ING Biriktiren Turuncu Hesap mevcut bakiye üzerinden faiz kazanmaya devam eder.

ıng turuncu hesap hesaplama, ing turuncu hesap kullananlar, ing e turuncu hesap güvenilir mi, ing bank hoşgeldin faizi hesaplama, turuncu hesap şikayet, e turuncu hesap açamıyoruming bank kredi faiz oranları konularını sitemizde bulabilirsiniz.

Yorumlar

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

İNG Bank Turuncu Hesap ile ilgili bilmeniz gerekenler

İNG Bank Turuncu Hesap hakkında Merak Edilenler!