in ,

İNG Vadesiz Altın Hesap

ALTIN HESAP

İNG Vadesiz Altın Hesap

Birikimlerinizi kaybolma veya riski olmadan, güvenle altında değerlendirebilir, bazında altın alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Vadesiz ALTIN Hesabının Özellikleri
İNG Vadesiz Altın Hesap’ınızı şubelerimiz, internet Şubemiz, ING Mobil
ve 0850 222 0 600’den açabilirsiniz.
İNG Vadesiz Altın Hesapta 1 gr 1000/1000 saflıkta altın,
1 XAU değerine eşittir.
Diğer şubelerimizdeki İNG Vadesiz Altın Hesaplarınıza havale yapabilirsiniz.
Avantajları:
Gram bazında işlem yapabilir, dolayısıyla çok küçük tutarlar ile
birikim yapma imkânına sahip olursunuz.
Çalınma ve kaybolma riski olmadan, birikimlerinizi güvenli bir
şekilde altında değerlendirebilirsiniz.
Gün içi işlemlerinizde gerçek zamanlı fiyat değişimlerinden
yararlanabilirsiniz.
İng bank internet Şubesi, İNG Mobil ve Telefon Bankacılığı‘ndan 7/24 işlem yapabilirsiniz.

İNG Vadesiz Altın Hesap’ın birikim özelliği ile birikimleriniz artık altın değerinde!
Talimatınızı hemen verip, ister İNG Kredi Kartınızdan ister vadesiz hesabınızdan altın ile düzenli birikim yapmaya başlayabilirsiniz.
Özellikleri
Vadesiz TL hesabınızdan talimat verdiğiniz Türk Lirası bazındaki tutar, belirlediğiniz ödeme gününde, Bankamızın belirlediği eltin kurundan grama çevrilerek İNG Vadesiz Altın Hesap‘ınıza aktarılır.
• Birikiminizi herhangi bir İNG Kredi Kartınızdan da tanımlayabilirsiniz. Agük birikim yapmak istediğiniz tutar, ekstrenizde asgari ödeme tutarına eklenir ve asgari ödeme yapıldığı zaman İNG Vadesiz Altın Hesap’ınıza grama çevrilerek geçer. Asgari ödemenin yapılmadığı durumlarda, birikim tutarı kartınıza iade edilir ve bu tutara herhangi biı kredi kartı faizi işletilmez.
⦁ Farklı amaçlarla birikim yapmak için açtığınız hesaplarınızın her birine ayrı isimler vererek birikimlerinizi takip edebilirsiniz.
07/11/2006 tarih ve 26339 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Sigortaya Tabi Mevduat ve Katılım Fonları ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nca Tahsil Olunacak Primlere Dair Yönetmelik”e göre; Türkiye’de faaliyet gösteren bir bankanın yurtiçi şubelerinde gerçek kişiler adına açılmış olan ve münhasıran çek keşide edilmesi dışında ticari işlemlere konu olmayan Türk Lirası, döviz ve kıymetli maden cinsinden tasarruf mevduatı hesaplarının anaparaları ile bu hesaplara ilişkin faiz reeskontları toplamının her bir gerçek kişi için 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmı sigorta kapsamındadır.
Müşterinin yapacağı alım satım işlemlerinde Banka’nın belirleyeceği gram cinsinden altın fiyatları esas alınacaktır. Altın fiyatları piyasa koşullarına ve döviz kurlarına göre dalgalanır. Dolayısıyla Vadesiz Altın Mevduat Hesabı’nızdaki tutar değişkenlik göstereceğinden, hesaba yatırdığınız TL tutarı değer kazanabileceği gibi, anaparanın altına da düşebilir.
İNG Vadesiz Altın Hesap kapsamında altın alım satım işlemleri gram bazında kaydi olarak yapılmakta, fiziki teslimat bulunmamaktadır.

Birikimlerinizi altında değerlendirmek isterseniz İNG Vadesiz Altın Hesap tam size göre!

 

ing altın hesabı avantajlarını değerlendirerek uygun yatırım yapılabilir .

Yorumlar

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

TEB Maaş Hesaplarına Ayrıcalıklar Sağlıyor