in , , ,

QNB FİNANSBANK Yatırım Araçları

qnb finansbank

QNB FİNANSBANK Yatırım Araçları

QNB FİNANSBANK , birikimleriniz farklı yatırım araçları sunuyor .Eko Banka QB FİNANSBANK yatırım araçlarını inceleyerek ,bankanın yatırım önerilerini ,yatırım avantajlarını yatırımcılar için sunuyor .

QNB FİNANSBANK Vadeli Mevduat

Vadeli Mevduat ile tasarruflarınızı dilediğiniz vadede, vade boyunca oluşacak faiz değişikliklerinden etkilenmeden değerlendirebilirsiniz.
QNB Finansbank‘ın cazip faiz oranlarıyla tasarruflarınız büyürken, siz de getiri güvencesi yaşayabilirsiniz.
Vadeli Mevduat hesap açılışınızı size en yakın QNB Finansbank şubesinden, 7 gün 24 saat QNB Finansbank İnternet Şubesi‘nden, Telefon Bankacılığından veya Mobil Bankacılık‘tan gerçekleştirebilirsiniz.

Hem vadeli mevduatın kazancını hem de vadesiz mevduatın rahatlığını mı tercih ediyorsunuz?

QNB Finansbank’tan vadesiz hesabı tarihe gömen yenilik:
Çift Sarılı Hesap!
Vadesiz hesabın avantajlarını vadeli hesabın kazancıyla birleştirerek hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı.
Çift Sarılı Hesap ile vadesiz hesabın rahatlığım yaşarken, vadeli hesabın getirişinden de yararlanın. Vade endişesi olmadan avantajlı faiz oranlarıyla kazanın. Kazancınızı günlük olarak hemen alın.
⦁ Tek bir hesap ile günlük işlemlerinizi ve faiz getirilerinizi rahatça takip edebilirsiniz.
⦁ Hesabınız ile hem vadesiz mevduat esnekliğinden yararlanabilir, hem de faiz getirişi kazanabilirsiniz.
Faiz kazancınızın günlük olarak anaparanıza eklenmesi ile kazancınızı yükseltebilirsiniz.
⦁ Vade endişesi olmadan fatura ödeme, para gönderme, para çekme/yatırma işlemlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz hesabınıza “Kredili Mevduat Hesabı” tanımı yaptırabilirsiniz.
⦁ Tüm bankacılık kanallarından hesabımza ulaşabilir, ihtiyacımz olan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
⦁ Hesabımzı hesap açma limiti olmadan hemen açabilirsiniz.
⦁ Üstelik ilk hesap açılışınızda Tanışma Faizi oranından yararlanıp, yüksek faiz oranlarıyla birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Zahmetsizce birikim yapmak mı istiyorsunuz?

Biriktiren Hesap

Biriktiren Hesap ile düzenli birikim yapma alışkanlığı kazanırken, aynı zamanda küçük tutarlarla yatırım yapma olanağı da bularak birikimlerinizi büyütebilirsiniz. QNB Finansbank size ihtiyaç-getiri beklentinize göre 2 farklı Biriktiren Hesap sunuyor:
1. Biriktiren Hesap Fon
2. Biriktiren Hesap Mevduat

Üstelik aylık Biriktiren Hesap ödemelerinizi dilerseniz kredi kartınızdan, dilerseniz hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vererek yapabilirsiniz. Biriktiren Hesap açılışınızı size en yakın QNB Finansbank şubesinden ya da 7 gün 24 saat QNB Finansbank İnternet Şubesi‘nden, Mobil Bankacılık veya Telefon Bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz.

Altın Biriktiren Hesap

Altın Biriktiren Hesap tek bir talimatla sizin yerinize altın biriktiriyor.
Altın Biriktiren Hesap ile kredi kartınızdan veya vadesiz hesabınızdan sadece bir kere talimat vererek belirtmiş olduğunuz tutar kadar aylık olarak altın birikimi yapabilirsiniz. Üstelik siz altınlarınızı biriktirirken altının değerlenmesi halinde bundan kazanç da sağlayabilirsiniz.
Sadece tek bir talimat vererek her ay kolayca otomatik altın birikimi yapabilirsiniz.
Talimatınızı ister kredi kartınızdan ister Vadesiz Mevduat hesabınızdan verebilirsiniz.
Altın birikiminizi, çalınma ve kaybolma riski olmadan güvenli bir şekilde bankada yapabilirsiniz.
Birikimlerinizi dilediğiniz zaman çekebilirsiniz.

viz Biriktiren Hesap

Döviz Biriktiren Hesapla döviz biriktirmek artık çok kolay.
Döviz Biriktiren Hesap ile aylık olarak zahmetsizce dolar, euro veya pound birikimi yapabilirsiniz. Döviz Biriktiren Hesap’la birikim yapmaya başlamak için kredi kartınızdan veya vadesiz hesabınızdan sadece bir kere talimat vermeniz yeterli.
Sadece tek bir talimat vererek her ay kolayca otomatik döviz birikimi yapabilirsiniz.
Talimatınızı ister kredi kartınızdan ister Vadesiz Mevduat hesabınızdan verebilirsiniz.
Birikimlerinizi dilediğiniz zaman çekebilir, kısa süreli döviz ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Uzun vadeli yatırım araçları tam bana göre mi diyorsunuz?

Çekici Hesap

Çekici Hesap ile uzun vadeli mevduat güvencesiyle paranızı değerlendirin, ihtiyacınız olduğunda hesabınızın vadesini bozmadan para çekin, üstelik çektiğiniz tutar için bile faiz geliri alın!*
Çekici Hesap sahibi müşterilerimizin vade süresi boyunca toplam 7 adet para çekim hakkı vardır.
Müşterilerimiz vade başlangıç tarihinden 7 gün sonra para çekmeye başlayabilir. Aynı gün içerisinde birden fazla çekim yapabilir, ancak hesabın vadesi boyunca toplamda 7 adet çekim hakkım aşamaz.
Ana bakiyenin toplamda %50’sine kadar ve en fazla 2 adet faizli çekim hakkını aşmadan çekilen tutarlar için Erken Çekim Faiz Oranı** üzerinden hesaplanan faiz geliri, müşterilerimize ödenir. Faiz geliri hesaplanırken 366 gün ve üzerinde geçerli olan stopaj oranı dikkate alınır.
Faizli erken çekim hakkını* * * aşan müşterilerimiz hesabın vade süresi boyunca toplam 7 adet çekim hakkını aşmamak ve hesapta minimum 1.000 TL – 500 USD/EUR bırakmak koşulu ile para çekmeye devam edebilir, ancak 2’den fazla veya anaparanın toplamda %50’sini aşacak şekilde çektiği tutar için faiz geliri almaz. Müşteri, vade sonunu beklemeden erken kapama yapmak isterse, daha önce çektiği tutarlar için aldığı faiz gelirleri, müşterinin ana bakiyesinden düşülür.
•Toplamda anaparanın %50’sine kadar ve en fazla 2 adet faizli çekim hakkını aşmadan çekilen tutarlar için Erken Çekim Faiz Oranı** üzerinden hesaplanan faiz geliri, müşterilerimize ödenir. Faiz geliri hesaplanırken 366 gün ve üzerinde geçerli olan stopaj oranı dikkate alınır.
“Hesap açılışında belirlenen faiz oranına eşit ya da daha düşük olmak kaydı ile hesap açılış talimatmda belirtilen faiz oranıdır.
* * * Faizli çekim hakkı: Çekici hesaptan vade suresince 2 defayı ve toplamda anaparanın %50’sini aşmayacak şekilde yapılacak erken çekimlerde hesap açılış talimatında belirtilen erken çekim faiz oranından hesaplanacak faiz geliri ödenecektir. Vade süresince 2 defayı veya toplamda anaparanın %50’sini aşacak şekilde yapılacak erken çekimlerde faiz ödenmeyecektir.

 

Maaşlı Hesap

Maaşlı Hesap açtırın, maaşınıza yeni bir maaş daha ekleyin! Maaşlı Hesap; size her ay maaş gibi faiz ödeyen, 1 yıl vadeli mevduat hesabıdır. Maaşlı Hesap ile birikimleriniz güvenle değerlenirken, siz de düzenli ikinci bir gelir elde edersiniz.
Birikimlerinizden elde edeceğiniz geliri isterseniz her ay maaş gibi çekebilir, isterseniz talimat vererek sevdiklerinizin hesabına aktarabilirsiniz. Hesabınızı Sabit Faiz Ödemeli TL Mevduat ya da Sabit Faiz Ödemeli Döviz Mevduat Hesabı olarak açtırabilirsiniz. Elde ettiğiniz faiz geliri, ikinci bir maaş gibi yıl boyunca her ay Otomatik Hesap’ımza aktanlır. Dilerseniz faiz gelirinizi Otomatik Hesap’ınıza aktararak yatırım fonunda değerlenmesini de sağlayabilirsiniz. Maaşlı Hesap, bir yıl vadeli olarak açılır. Hesap açılışında belirlenen faiz oranı, 1 yıl boyunca değişmez ve olası faiz dalgalanmalarından etkilenmez.

Vade derdi olmadan yatırım yapmak mı istiyorsunuz?

Çekimli Mevduat Hesabı

Çekimli Mevduat Hesabı ile paraya ihtiyacınız olduğunda vadeli mevduatınızı bozmanıza gerek kalmadan para çekebilirsiniz. 1 aydan 1 yıla kadar bütün vadelerde açabileceğiniz vadeli hesabınızla TL, USD ya da EUR birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.
Size en yakın QNB Finansbank şubesinden, İnternet Şubesi’nden veya Telefon Bankacılığından hemen bir Çekimli Mevduat Hesabı açabilir ya da Çekimli Mevduat Hesap’tan para çekebilirsiniz.

Farklı yatırım araçlarım mı tercih ediyorsunuz?

Altın Hesap

QNB Finansbank’tan Altın Hesap ile dilediğiniz zaman gram cinsinden altın alıp satabilirsiniz. Böylece döviz işlemleri yapar gibi altına kolayca yatırım yapabilirsiniz.

Altın Hesap’ın avantajları:
Çalınma ya da kaybetme riski taşımadan, Altın Hesap’ınızda birikiminizi güvenle tutabilirsiniz. İşçilik maliyetine katlanmadan daha avantajlı kurlardan altın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Dönüşümlü Mevduat Hesabı

Dönüşümlü Mevduat Hesabı ile Türk Lirası, Amerikan Doları, Euro, Sterlin, Japon Yeni veya İsviçre Frangı döviz cinslerinde hesap açabilir, hesap açarken seçtiğiniz döviz cinsleri arasında istediğiniz an günlük işleyen faizi kaybetmeden para birimini değiştirebilirsiniz.
Dönüşümlü Mevduat Hesabı açtırarak; sınırsız adette para birimi dönüştürme işlemi yapabilir, döviz piyasalarındaki hareketlilikten yararlanabilirsiniz. Ayrıca, seçilen döviz cinsleri için hesap açılışında belirlenen faiz oranlarını para birimleri arasında geçiş işlemleri yaparken kaybetmezsiniz. Böylece hem faizden hem kurdan kazanırsınız.

Dönüşümlü Mevduat’ın avantajları:

Hem faiz hem kur getirişi kazanma imkanı elde edebilirsiniz.
Döviz piyasalarındaki hareketlilikten yararlanma avantajı sağlayabilirsiniz. Tek bir hesap ile döviz dönüştürme işlemlerini kolayca yapabilir, faiz ve kur getirilerini rahatça takip edebilme kolaylığı elde edebilirsiniz. Aynı hesaba bağlı olarak birden fazla döviz cinsinde birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Günlük işleyen faizi kaybetmeden sınırsız sayıda döviz dönüşüm işlemi yapabilirsiniz. Dönüşümlü Mevduat Hesabı açılışınızı size en yakm QNB Finansbank şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Değişken Faizli Mevduatlar

QNB Finansbank’ın Değişken Faizli Mevduatları ile yatırım anlayışınıza yeni bir yön kazandırabilirsiniz.
Değişken Faizli Mevduat Hesabı açtırarak; anaparanızı vadeli mevduat güvencesi ile korurken, döviz ve TL birikimleriniz için yüksek getiri fırsatı yakalayabilirsiniz. 6 ay ya da daha uzun vadeli yatırımlarınız için açtırabileceğiniz Değişken Faizli Mevduat ürünleri ile farklı yatırım enstrümanlarının performanslarını getiri olarak kazanabilirsiniz.
Birikimleriniz için farklı yatırım alternatifleri ararken mevduat güvencesinden faydalanmak isterseniz; Değişken Faizli Mevduat ürünlerimizin başvuru tarihleri ve detaylı bilgi için sizi en yakın QNB Finansbank şubesine bekliyoruz.

 

 

Xclusive Danışmanlık
QNB Finansbank Xclusive Bankacılık’m birikimlerinize yön veren yatırım seçeneklerine, şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Geniş ürün portföyümüzle ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri bulabilir, size özel Xclusive müşteri ilişkileri yöneticilerimizin yardımıyla birikimlerinizi QNB Finansbank’la yönetmenin rahatlığı ve hızından faydalanabilirsiniz. Ücret ve komisyonlarda size özel indirimlerden faydalanabilmeniz için sizi en yakın QNB Finansbank şubesinden ,QNB Mobil Bankacılık ya da Telefon Bankacılığıyla katılabilirsiniz.

Birikimlerinize değer katabilecek QNB FİNANSBANK yatırım önerileri
⦁ Vadeli Mevduat
⦁ Çift Sarılı Hesap
⦁ Dönüşümlü Mevduat Hesabı
⦁ Biriktiren Hesap
⦁ Altın Hesap
⦁ Çekimli Mevduat Hesabı
⦁ Bireysel Emeklilik
⦁ Yatırım Fonları
⦁ Anapara Korumalı Fonlar
⦁ Borsa Yatırım Fonları
⦁ Değişken Faizli Mevduatlar
⦁ Kişiye Özel Yatırım Ürünleri
⦁ Hisse Senetleri
⦁ Tahvil Bono
⦁ Xclusive Danışmanlık

 

QNB FİNANSBANK Bireysel Emeklilik

QNB Finansbank aracılığı ile sunulan bireysel emeklilik ürünlerinden birini seçerek geleceğinizi şimdiden güvence altına alabilirsiniz. Tasarruflarınızın yatırıma çevrilmesiyle, emekliliğinizde rahat ederek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel Emeklilik’in avantajları:
Bağlı olduğunuz sosyal güvenlik sisteminin yanı sıra ikinci bir emeklilik geliri elde edebilirsiniz.
Bireysel emeklilik ile para biriktirerek geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.
Bireysel emeklilik fonları, vergiden muaftır. Sizin için çalışan finans danışmanları yardımıyla yatırımınızı en doğru ve kazançlı biçimde değerlendirebilirsiniz.
Maddi sıkıntı yaşadığınız dönemde ödemelerinizi durdurabilirsiniz.
Yatırdığınız para, devlet garantisi altındadır.

QNB Finansbank Yatırım Fonları
QNB Finansbank’ın geniş yatırım fonu yelpazesinde farklı risk ve getiri beklentilerinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz.
Her türlü finansal ihtiyacımz göz önüne alınarak profesyonel ekiplerce yönetilen
yatırım fonlarıyla tasarruflarınızı kolayca büyütebilirsiniz.
Bizimle gelirlerinizi artıracak yatırım kararlan vererek, birikimlerinizi profesyonel ellere teslim etmenin rahatlığım yaşayabilirsiniz.

Borsa Yatırım Fonları
Yeni çağın hızlı, yenilikçi ve yaratıcı yatırım araçları olan borsa yatırım fonlarında her zaman öncü ve ilklerin yaratıcısı olan QNB Finansbank’m 6 farklı borsa yatırım fonu ile finansal ihtiyaçlarınıza uygun cevabı bulabilirsiniz.
Hisse senedi alıp satar gibi altın, borsa endeksleri ve bonoya yatırım yapma imkanı sunan yatırım fonlarında QNB Finansbank uzmanlığından faydalanmanız için sizi şubelerimize bekliyoruz.

Hisse Senetleri
Hisse senetleri; İMKB’de işlem gören halka açık şirketlere hissedar olarak, paranızı değerlendirmenize yarayan yatırım araçlarıdır. Bu yatırım araçlarıyla, hissedarı olduğunuz şirketin dağıttığı kâr payından ve sermaye artırımlarında uygulanan önceliklerden yararlanabilir, dilediğiniz zaman satıp paraya dönüştürebilirsiniz.
QNB Finansbank şubelerinden ve İnternet Şubesi’nden Finans Yatırım aracılığıyla hisse senedi alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
QNB Finansbank Xclusive tarafından her gün müşterilerimizle piyasalardaki günlük gelişme ve beklentilerin paylaşıldığı e-posta ile bilgiye her yerden ulaşabilirsiniz.

Tahvilli  Bono

Getirilerinizi devlet garantisi altına almak istiyorsanız, hazine bonosu veya devlet tahvilini tercih edebilirsiniz.
Hazine bonoları T.C. Hazinesi’nin çıkardığı, bir yıldan kısa vadeli; devlet tahvilleri ise bir yıl ve daha uzun vadeli TL veya döviz emsinden devlet iç borçlanma senetleridir. Devlet tahvili ve hazine bonosu ile orta ve uzun vadede yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca bu yatırım araçlarını vade sonunu beklemeden, dilediğiniz zaman satıp nakde dönüştürebilir, böylece piyasalarda oluşabilecek alternatif yatırım fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
QNB Finansbank’tan Türkiye’de bir ilk!
İMKB’den tahvil ve bono işlemleri…
Artık tahvil ve bono işlemlerinizi doğrudan İMKB Tahvil ve Bono Piyasası‘na erişerek yapabilirsiniz.
Tahvil ve Bono Piyasası’ndaki fiyatları anlık olarak gözlemleyebilir ve kendi fiyat teklifinizi de verebilirsiniz.
QNB Finansbank’m müşterilerine sunduğu bu avantajlı hizmete QNB Finansbank şubelerinden ve İnternet Şubesi’nden kolayca ulaşabilirsiniz.

Kişiye Özel Yatırım Ürünleri

Kişiye Özel Yatırım Ürünleri ile QNB Finansbank, yakın zamana kadar ulaşılması zor yatırım ürünleri olarak bilinen ve genellikle kurumsal yatırımcılara yönelik olduğu düşünülen türev ürünleri, bireysel yatırımcıların hizmetine sunuyor.
Konusunda uzman müşteri ilişkileri yöneticilerimizin yardımı ile; yönetmeyi hedeflediğiniz, risklerinize ya da yatırım tercihlerinize uygun olan ürünleri seçebilir, size sağlayacakları avantajları öğrenebilirsiniz. Böylece olası risklerden korunabilir veya yatırımlarınıza daha sağlıklı yön verebilirsiniz.
Size özel yatırım ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmeniz için sizi en yakın QNB Finansbank Özel Bankacılık Merkez ve Hizmet Noktalarına bekliyoruz.

Birikimlerinize değer katabilecek QNB FİNANSBANK yatırım önerileri
⦁ Vadeli Mevduat
⦁ Çift Sarılı Hesap
⦁ Dönüşümlü Mevduat Hesabı
⦁ Biriktiren Hesap
⦁ Altın Hesap
⦁ Çekimli Mevduat Hesabı
⦁ Bireysel Emeklilik
⦁ Yatırım Fonları
⦁ Anapara Korumalı Fonlar
⦁ Borsa Yatırım Fonları
⦁ Değişken Faizli Mevduatlar
⦁ Kişiye Özel Yatırım Ürünleri
⦁ Hisse Senetleri
⦁ Tahvil Bono
⦁ Xclusive Danışmanlık

Yorumlar

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

TEB Maaş Hesaplarına Ayrıcalıklar Sağlıyor

Ziraat Bankası Tapu Ödemelerini ATM ile Yapmak