in

Teb Eczacı Paketi

Teb Eczacı Paketi

Teb Eczacı Paketin’de eczacıları bekleyen ayrıcalıklar;

SGK ödemesini TEB’den almanız ve POS’unuzu aktif kullanmanız* halinde, BNP Paribas Cardif A.Ş.’de yeni açılacak Bireysel Emeklilik Hesabı’nıza koşulun sağlandığı her ay için 170 TL katkı payı.Türk Eczacılar Birliği Yardımlaşma Sandığı garantörlüğünde ticari veya bireysel ihtiyaç kredisi. Eczanenize yönelik tüm ihtiyaçlarınız için: “TEB Bonus Business Card” Avantajlı POS fiyatlaması ve POS cihazı ücret muafiyeti.

İnternet Bankacılığı üzerinden EFT/ Havale ücretsiz

 

Eczane hesaplarınıza “Hesap işletim Ücreti” muafiyeti

SGK ödemesini TEB’den alan ve POS’ta aylık 1.500 TL ortalama ciro sağlayan eczacıların BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’deyeni açılacak Bireysel Emeklilik Hesaplarına, şartların sağlandığı her ay için TEB tarafından aylık 170 TL katkı payı aktarımı sağlanır. Eczacının, Bireysel Emeklilik Hesabı’na katkı payı aktarımı, koşulun sağlanmasını takip eden ayın ilk 5 günü içinde gerçekleşir. **Türk Eczacılar Birliği Yardımlaşma Sandığı garantörlüğündeki bireysel ve ticari kredi talepleri için fiyatlamayapılır.

***SGK ödemesini TEB’den alan veya POS’ta aylık 1.500 TL ortalama ciro koşulum sağlandığı aylar için eczacının, internet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirdiği EFT/Havale işlemlerinde ücret ödenmez.

****Sistemlerde, meslek grubu eczacı olarak tanımlanan müşterilerin gerçek ticari hesaplarından, hesap işletim ücreti alınmaz.

Ayrıntılı bilgi için teb.com.tr

Yorumlar

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

İNG Bank Kolay Bankacılık Sistemi

Halk Bankası Üniversite Öğrencilerine Fırsat