in ,

TEB Maaş Hesaplarına Ayrıcalıklar Sağlıyor

teb avantajları

TEB Maaş Hesaplarına Sağladığı Ayrıcalıklar

TEB Kredi Kartları

TEB kredi kartlarına, CEPTETEB internet ya da mobil şubelerinden,

Türk Ekonomi Bankası
Bankası Maaş Müşteri Hattı‘ndan ve TEB şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

TEB debit veya kredi kartı şifrenizi almak için CEPTETEB internet Şubesi’ni ziyaret edebilir, size en yakın TEB ATM ‘lerine gelebilir veya TEB Maaş Müşteri Hattı’nı arayıp “Kredi kartı / Banka kartı şifremi almak istiyorum” diyebilirsiniz. Sonrasında şifre almak istediğiniz kartınızın bilgilerini tuşlayarak kart şifreniz için yönlendirileceksiniz.

Almış olduğunuz TEB kredi kartınızın hesap kesim tarihini değiştirmek için CEPTETEB internet, mobil şubelerinden ve TEB Maaş Müşteri Hattı’ndan talepte bulunabilirsiniz.

TEB bonus özellikli kredi kartınıza ait kazandığınız bonuslarınızı; CEPTETEB internet şubesinden sırası ile “Anasayfa-Kartlar” alanında ilgili kart üzerinden, mobil şubeden “Kredi Kartlarım-Kart Detaylarım-Kullanılabilir Bonus” alanından ve üye işyerlerindeki bonus poslarından öğrenebilirsiniz.

Adres değişikliği vb. sebeplerle tarafınıza ulaşmayan ATM kartınıza ilişkin sorununuzu çözmek için TEB şubelerini ya da 0850 222 00 91 TEB Maaş Müşteri Hattı’nı arayarak adres değişikliği ile ilgili gerekli teyidi sağlayabilirsiniz.

Maaş müşterilerine sunulan TEB kredi kartlarından yıllık aidat ücreti, anlaşma süresince alınmamaktadır. Bu uygulamaya ek kartlar da dahildir. Maaş anlaşması bittiğinde maaş müşterilerinin TEB kredi kartları için kart aidat muafiyetinin devam süresi, kurum ile maaş anlaşması sırasında yapı Lan sözleşmeye bağlı olarak değişmektedir.

TEB kredi kartınızı kapatmak için TEB Maaş Müşteri Hattı’ndan ve TEB şubelerinden talebinizi iletebilirsiniz. Hiç kullanılmayan kartlara ücret yansıtılmamaktadır. Maaş anlaşması kapsamında çıkan kartlara ise muafiyet devam ettiği sürece ücret yansıtıLmayacaktır

TEB İnternet ve Mobil Bankacılık

CEPTETEB internet şubesini kullanırken teb.com.tr / Anında Parola, CEPTETEB Mobil uygulamasını kullanırken “Parolamı Unuttum” bölümünden TEB / CEPTETEB Kredi Kartı veya Banka Kartı bilgilerinizi girerek işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. Ayrıca CEPTETEB internet Şubesi’ne ya da Mobil Şubesi’ne, kullanıcı kodunuzu, parolanızı ve şifrenizi girerek işlemlerinizi zaman kaybetmeden yapabilirsiniz.

internet ve mobil bankacılığa girişte SMS ile iletilen tek kullanımlık şifrenin tarafınıza iletilmemesi durumunda; CEPTETEB internet Şubesi’ne girişte kart bilgileriniz ile TEB çağrı merkezi üzerinden kart ve kişisel bilgiLeriniz ve teb.com.tr / Anında Parola adımından yeni şifre alarak giriş sağlayabilir, TEB şubelerinden sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz cep telefonu numarasında değişiklik olması durumunda ise size en yakın TEB Şubesi’nden veya TEB ATM lerinden değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Krediler

Kredi başvurunuzu CEPTETEB internet ya da mobiL şubelerinden, TEB Maaş Müşteri Hattı’ndan ve size en yakın TEB şubelerinden yapabilirsiniz.

30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredinizi TEB internet ve mobil şubelerinden kullanabilirsiniz. Bunun üzerindeki tutarların kullanımı için anlaşmalı TEB şube müşteri temsilcinizle görüşebilirsiniz.

Maaş müşteriLerine özel uygun faiz ve ücret uygulamaları bulunmaktadır. Ayrıca başvuru işlemleriniz, hızlı ve pratik bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Kredi akışlarında istediğiniz zaman ara ödeme yapıp yeni ödeme planları oLuşturabilir, dilediğiniz gün kredi kapamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kullandığınız ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve ön ödemeli konut kredisinden yasal olarak 14 gün içinde cayma hakkınız bulunmaktadır. Cayma talebinizi, TEB şubelerine veya TEB Çağrı Merkezi’ne iletebilirsiniz. Talebinizi ilettikten sonraki 30 gün içerisinde geri ödemenizi kredinin o tarihe kadar işleyen faizi ile beraber TEB Şubesi’ne yatırmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için şubenizle görüşebilirsiniz.

Findeks kredi notunuzu da CEPTETEB internet şubesi ve TEB şubeLerinden öğrenebilirsiniz.

TEB ‘te Mevduat

Marifetli Hesap ile TL, USD, EUR ve GBP cinsinden birikim yapabilir ve dilediğiniz zaman paranıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marifetli Genç Hesap ile çocuklarınız için birikim yapabilirsiniz. 12 yaşından büyük çocuklarınıza TEB Banka Kartı vererek onların birikim yapmalarına ve günlük çekim limiti dahilinde küçük yaşta bütçesini yönetme alışkanlığı sağlamasına yardımcı olabilirsiniz.

CEPTETEB

CEPTETEB, tüm bankacılık işlemlerinizi internetten kolay, pratik ve hızlı bir şekilde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde şubeye gitmeden yapabilmenizi sağlayan dijital bankacılık platformudur. CEPTETEB dijital bankacılık hizmeti, iyi faiz oranları ve avantajlı kampanyalar sunmaktadır. CEPTETEB Hesap’tan yapacağınız TL para transferlerinde ücret alınmamaktadır.

CEPTETEB internet veya Mobil Şubelerinden hesaplarınızı istediğiniz zaman görüntüleyebilir, para transferlerinizi ve ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca canlı yardım hattı ile CEPTETEB internet Şubesi’nde işlem yaparken sorularınıza yanıt alabilirsiniz. CEPTETEB internet veya MobiL Şube şifrenizi, teb.com.tr / Anında Parola’dan, 0850 200 O 666 TEB Telefon Şubesi’nden veya tüm TEB şube ve TEB ATM’lerinden alabilirsiniz.

CEPTETEB internet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulamasından CEPTETEB Hesap açabilir, cepteteb.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

TEB ATM

TEB banka kartınız veya TEB kredi kartınız ile tüm TEB ATMTerinden, işlemlerinizi yapabilirsiniz. TEB kartlarınız iLe ilgili soru ya da sorunlarınız için 0850 222 00 91 TEB Maaş Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz. Ayrıca, yurtdışında bulunduğunuz sürece BNP logolu ATM’lerden de ücretsiz işlem yapabilirsiniz. Maaş kartınız ile TEB ATMTerinden günlük para çekme işlem limitinizi en yakın TEB Şubesi’nden düzenleyebilirsiniz.

TEB Maaş ve Emekli Müşteri Hattı

TEB, maaş ve emekli müşterilerine özel telefon bankacılığı hizmeti ile müşterilerinin her an yanında olarak, onlara ayrıcalıklı bir bankacılık deneyimi sunar. 0850 222 00 91 TEB Maaş ve Emekli Müşteri Hattı’ndan size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

teb ile ilgili görsel sonucu
Türk Ekonomi Bankası, Türkiye’de faaliyet gösteren bir banka olarak kısa adı TEB ‘tir. 1927 yılında Kocaeli’nde Halk Bankası T.A.Ş. unvanıyla kuruldu. 1982 yılında Çolakoğlu Grubu tarafından satın alınarak ulusal bir banka olmuştur.
TEB Müşteri hizmetleri: 0850 200 0666

TEB CEO SUÜmit Leblebici (1 Eyl 2013–)
TEB Kuruluş tarihi1927, İzmit
TEB Genel merkeziİstanbul
TEB Üst kuruluşlarBNP Paribas, TEB Holding A.Ş.
TEB Yan kuruluşlarTEB Faktoring, TEB Yatırım Menkul Değerler

Yorumlar

Cevap Yazın
  1. Breast Cancer Propecia Thailand Pharmacies Opinioni Finasteride Propecia Tadalis Sx Soft Contraindications Propecia Kidney Stones Amoxicillin And Clavulanate Potasssium Drug Information

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

İNG Vadesiz Altın Hesap

QNB FİNANSBANK Yatırım Araçları